top of page

HÜNKAR RAKI DIAMOND'DAN ŞEKERSİZ BAYRAM MESAJI

Rakıların hünkarı, müdavimlerin yeni gözdesi Hünkar Rakı Diamond, Ramazan bayramını farklı karşılıyor. Halk arasında şeker bayramı olarak da anılan bu özel gün için, dikkat çeken bir mesaj yayınlandı.

Altuner, “Sıfır şeker, yani üretimde şeker kullanmıyoruz. Rakı üretiminde istenmeyen kötü tatları maskelemek için rafine beyaz şeker kullanılabiliyor. Bunu anlamak için şişelerin içindekiler bölümüne bakıldığında diğer rakılarda rafine beyaz şeker olduğu görülebilir. Hünkar Rakı ürünlerimiz ideal rakı lezzetinde olduğu için üretiminde hiç bir şekilde şeker kullanmıyoruz” diyor.

Rakı severler için rakının içimine, lezzetine ve ertesi gününe direkt etki eden bu detay, kısa sürede büyük beğeni topladı.

Sadece bu özellik değil tabi Hünkar Rakı Diamond’ı özel kılan. Rakı sektöründe Hünkar Diamond’ın ezber bozmasının bir diğer sebebi de 180 gün boyunca dinlendirilmesi. Bu alanda rekor Hünkar Diamond’da.

Damıtımdan şişelemeye kadar 6 ay boyunca dinlendirildiği için en iyi şekilde olgunlaşıyor. Damaklarda eşsiz ve emsalsiz bir lezzet bırakıyor.

http://www.kibrispostasi.com/index.php/cat/93/news/167563/PageName/ADVERTORIAL

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
bottom of page