P&B Bordo Şarapları, artık Cipro ile Kuzey Kıbrıs’ta

Dünyaca ünlü Fransız Bordeaux (Bordo) şarapları üreticilerinden P&B (Peuch & Besse), KKTC distribütörü Cipro şarap tutkunlarına kavuşuyor.

Kuzey Kıbrıs’ın önde gelen şefleri ve restoran yöneticileri, Rocks Otel’de yapılan tanıtım ve eğitim toplantısında bir araya geldi.

Davetliler; markanın kurucusu ailenin 3. kuşağında yer alan P&B CEO’su Sylvain Combe ve Cipro Ltd. Direktörü Sami Efe’nin sunumunda, P&B şarap çeşitlerini tadarak detaylı bilgiler aldılar.

112 yıllık uzmanlık;

Peuch & Besse, Fransa’nın Bordeaux Bölgesinde, Saint-Emilion Şehrinde 1904 Bordeux Grand Crux şarapları başlayan uzmanlığını, Terroir (Bölge, topografya, toprak, iklim koşulları) ve Otantik şarap üretim tecrübesinden alıyor.

Air France’ın tercihi;

Dünyanın en tanınmış şaraplarına sahip Fransa’da, ülkenin imajı ile bütünleştiği için uçuş ikram şaraplarına çok önem veren Air France yolcuları için P&B şaraplarını tercih ediyor.

One wine-One winemaker konsepti;

P&B ürün gamında, Bordeaux bölgesinde üretim yapan, her biri sadece “tek bir” şarap üretiminde uzmanlaşmış ve “seçilmiş şarap üreticileri”nin şarapları yer alıyor. Her şarabın arkasında bulunan kare-kodu cep telefonunuzla taradığınızda, o şarabın üreticisi ve şarap hakkında detaylı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Kalite-Fiyat dengesi;

Bourdeux bölgesinde üretilen Champagne, Kırmızı, Beyaz, Rose şaraplar, P&B-Cipro işbirliği ile “yüksek kalite-uygun fiyat dengesi” ile KKTC pazarına sunuluyor.


Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Facebook - Black Circle

All copyrights, patents and trademarks belong to and are registered officially under these companies' names. 
They are utilised without any intention to violate such rights.

 

The copyright of this web site belongs to Cipro Group of Companies.
 

Designed by Esen

 

All Rights Reserved | 2016