top of page

SATIŞ REKORUNA İMZA ATTI

Rakı pazarına hızlı bir giriş yapan, tadıyla, tasarımıyla büyük dikkat çeken Hünkar Rakı, en yeni ürünü diamond ile satışlarda da büyük çıkış yakaladı.

9 Mayıs’ta üç kutlama birden

19 Mayıs tarihi bizim için çok özel bir tarih. İlk olarak elbette, Atatürk’ümüzü sevgi, saygı ve minnetle anarak, geleceğimiz olan gençliğimizin bayramını kutluyoruz. İkinci olarak, ilk iki ürünümüz olan “Hünkar Klasik” ve “Hünkar Yaş Üzüm Rakısı” ile Kıbrıs’ta ilk kez 19 Mayıs 2014’te dağıtıma başlamıştık. Üçüncü olarak da bu seneki 19 Mayıs’ta ise bir yeni başlangıcı daha kutladık. Rakı serimizin üçüncü ve süper-premium ürünü olan Hünkar Diamond’ı piyasaya sürdük. Dolayısı ile bu 19 Mayıs’ta üç kutlama birden yaptık.

Hızlı yayılım ve rekor satış

Eşsiz ve emsalsiz bir rakı olan Hünkar Diamond’ın Kıbrıs satışının başlamasının üzerinden sadece bir hafta gibi kısa bir süre geçti. Ve biz bu kısa sürede rekor seviyede bir ilgi, yayılım ve satış oranı yakaladık. Sadece bir haftada Kuzey Kıbrıs rakı pazarının %40’ına kadar ulaşan ürünlerimiz beklentilerimizden daha fazla bir talep ile karşılaştı. Elimizdeki verilere göre Hünkar Diamond ile ulaştığımız yüksek satış seviyesi, daha önce hiç bir rakının elde edemediği seviyede talep görerek bir büyük bir rekor kırdı.

Kıbrıs’ın önceliği ve ayrıcalığı var:

Hünkar Diamond ile henüz yolun başındayız. Bu yolculuğun çok keyifli olacağı şimdiden belli çünkü çok beğeni var. Kıbrıs’taki bu beğeni ve talebin önümüzdeki günlerde çok artacağı görülüyor. Ürünlerimizin limitli olması ve Kıbrıs pazarının önceliği nedeni ile bu sene Kıbrıs dışındaki ülkelere Hünkar Diamond’ı sunamayacağız maalesef. Kıbrıs’ın bu ayrıcalığın nedenlerinden biri de, Türkiye’deki üretim süreçlerimizin ana mimarı olan ve aynı zamanda Kıbrıs dağıtımımızı yapan Sayın Sami Efe liderliğindeki Cipro İnvestment & Trading firmasının Kıbrıs’ta olmasıdır.

Diamond’la tanıştırdığımız Kıbrıslı Hünkar severleri yılın ortasında Diamond’sız bırakmak olmaz... Kısacası, 2015 yılında limitli sayıda üretilmiş bu butik ürün için Kıbrıs’ın önceliği ve ayrıcalığı var.

http://www.kibrisgazetesi.com/?p=662258

Featured Posts
Recent Posts
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
bottom of page